Ze mogen wel weten dat ik ziek ben, maar niet zien. Wanneer u heel ziek bent maakt het verlies van uw haar dan nog iets uit? Ja, héél véél, zeggen de vrijwilligers van de Stichting Puik voor Elkaar!

Onze gegevens


Bestuur Voorzitter Lilian van Maanen
voorzitter@puikvoorelkaar.nl
 
  Penningmeester Isabel van Gelder
penningmeester@puikvoorelkaar.nl 
 
  Bestuurslid Michaela Bos
gezondheidszorg@puikvoorelkaar.nl
 
       
Algemeen   info@puikvoorelkaar.nl  
       
Werkgroep Secretariaat Administratie secretariaat@puikvoorelkaar.nl  
  Media/Communicatie media@puikvoorelkaar.nl  
  Lay-out layout@puikvoorelkaar.nl  
  Vrijwilligerszaken vrijwilligerszaken@puikvoorelkaar.nl  
       
Werkgroep Financiën Algemeen financien@puikvoorelkaar.nl  
       
Werkgroep Gezondheidszorg Algemeen gezondheidszorg@puikvoorelkaar.nl  
  Ziekenhuis ziekenhuis@puikvoorelkaar.nl  
  Selectie puikepruik@puikvoorelkaar.nl  
  Haarwerkers haarwerkers@puikvoorelkaar.nl  
       
Werkgroep Sponsoring Algemeen sponsoring@puikvoorelkaar.nl  
  Puike Zaak zaak@puikvoorelkaar.nl  
  Puike Vriend vriend@puikvoorelkaar.nl  
  Puike Evenementen evenementen@puikvoorelkaar.nl  
  Puike Verkoop verkoop@puikvoorelkaar.nl  
  Puike Spaarpot spaarpot@puikvoorelkaar.nl  
  Puike Club club@puikvoorelkaar.nl  
  Haar doneren haardoneren@puikvoorelkaar.nl  
  Puike Fondsen fondsen@puikvoorelkaar.nl